Şifa Mahallesi Oto tamircisi

Şifa Mahallesi Oto tamircisi Elit Otomotiv'de bakım ve onarım için bekleyen bütün araçlar sahibine teslim edilene kadar , test sürüşleri de dahil olmak üzere iş yerimiz sigortası kapsamındadır. İşinde uzman ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını çözecektir.

Şifa Mahallesi Oto tamircisi Otomotiv için tüm araçlar özeldir. Mekanik Bölümünde motor bakım, ön düzen , firen sistemleri, şanzıman ve diferansiyel,gibi hayati önem taşıyan bölümlerinde yüksek performans elde etmek için yapılan hizmetleri kapsar Motor Analizi, Motor Performansının ve Aracın Bilgisayar Sisteminin analizi, Rotların Kontrolü, Amortisör Başlıklarının kontrolü, Yağ ve Yağ Filtresi değişim V Kayışlarının kontrolü, Alternatör, Fan ve Soğutma Sisteminin kontrolü Soğutma sistemlerinde, Hortumların kontrolü Lastiklerin, Aşınma ve Hava Basınç Kontrollerinin yapılması, Rot ve balans ayarlarının yapılması kontrolü, Fren Balatalarının kontrolü Yakıt Sisteminin, Pompa ve Filtrelerinin kontrolü, Tüm Sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi ( fren hidroliği, direksiyon kutusu hidroliği, vites kutusu yağı, soğutma suyu , silecek suyu) Bujilerin değiştirilmesi, Hava, Yakıt ve Polen filtresinin değiştirilmesi, Yakıt Enjeksiyon Sisteminin kontrolü, Yapılan işlemlerle ilgili kayıtları tutulur ve aracın tüm sistem ve donanımlarının doğru çalıştığından emin olduktan sonra araç sahibine teslim edilir.

Şifa Mahallesi Oto tamircisi Aynı zamanda orijinal yedek parçaları sizlere en uygun fiyattan sağlayacağımızın garantisini verirken, taktığımız her parçanın ve yaptığımız her işçiliğin de garantisini vermekteyiz. Unutmayın araçlarda tıpkı insanlar gibidir.Hastalandığında yada yaralandığında işinin ehli uzman hekimlere teslim etmezseniz onları kaybedebilirsiniz.

Firmamız şifa oto tamircisi,şifa oto servisi,şifa araba tamircisi,şifa oto tamirci

Servisimiz Kasko Güvencisi Altındadır ve 7/24 Güvenlik Kameralarıyla İzlenmektedir.Şifa Mahallesi Oto tamircisi

Lastik Tamiri

Şifa Mahallesi Oto tamircisi

Oto Kaporta Boyama

Şifa Mahallesi Oto tamircisi

Oto Temizlik