Sultanbeyli Araba Tamircisi

Sultanbeyli Araba Tamircisi Elit Otomotiv'de bakım ve onarım için bekleyen bütün araçlar sahibine teslim edilene kadar , test sürüşleri de dahil olmak üzere iş yerimiz sigortası kapsamındadır. İşinde uzman ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını çözecektir.

Sultanbeyli Araba Tamircisi Otomotiv için tüm araçlar özeldir. Mekanik Bölümünde motor bakım, ön düzen , firen sistemleri, şanzıman ve diferansiyel,gibi hayati önem taşıyan bölümlerinde yüksek performans elde etmek için yapılan hizmetleri kapsar Motor Analizi, Motor Performansının ve Aracın Bilgisayar Sisteminin analizi, Rotların Kontrolü, Amortisör Başlıklarının kontrolü, Yağ ve Yağ Filtresi değişim V Kayışlarının kontrolü, Alternatör, Fan ve Soğutma Sisteminin kontrolü Soğutma sistemlerinde, Hortumların kontrolü Lastiklerin, Aşınma ve Hava Basınç Kontrollerinin yapılması, Rot ve balans ayarlarının yapılması kontrolü, Fren Balatalarının kontrolü Yakıt Sisteminin, Pompa ve Filtrelerinin kontrolü, Tüm Sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi ( fren hidroliği, direksiyon kutusu hidroliği, vites kutusu yağı, soğutma suyu , silecek suyu) Bujilerin değiştirilmesi, Hava, Yakıt ve Polen filtresinin değiştirilmesi, Yakıt Enjeksiyon Sisteminin kontrolü, Yapılan işlemlerle ilgili kayıtları tutulur ve aracın tüm sistem ve donanımlarının doğru çalıştığından emin olduktan sonra araç sahibine teslim edilir.

Sultanbeyli Araba Tamircisi Aynı zamanda orijinal yedek parçaları sizlere en uygun fiyattan sağlayacağımızın garantisini verirken, taktığımız her parçanın ve yaptığımız her işçiliğin de garantisini vermekteyiz. Unutmayın araçlarda tıpkı insanlar gibidir.Hastalandığında yada yaralandığında işinin ehli uzman hekimlere teslim etmezseniz onları kaybedebilirsiniz.

Firmamız sultanbeyli oto tamiri, sultanbeyli oto tamircisi, sultanbeyli oto servisi, sultanbeyli araba tamircisi

Servisimiz Kasko Güvencisi Altındadır ve 7/24 Güvenlik Kameralarıyla İzlenmektedir.Sultanbeyli Araba Tamircisi

Lastik Tamiri

Sultanbeyli Araba Tamircisi

Oto Kaporta Boyama

Sultanbeyli Araba Tamircisi

Oto Temizlik